Ogłoszenia Duszpasterskie XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiejsza niedziela to XI dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym w tym roku pamiętamy o Sudanie Płd. Naszą modlitwą i wsparciem materialnym możemy pomagać naszym braciom i siostrom. W kruchcie jest wystawiona skarbona , gdzie można wrzucić swój grosz a także zabrać ulotkę z informacją na temat prześladowań kościoła.
  2. Dzisiaj o godz. 16.30 w Domu Katolickim spotkanie modlitewne niewiast i matek różańcowych w połączeniu ze wspomnieniem św. Marcina. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków naszej  modlitewnej rodziny różańcowej.
  3. Jutro 11 Listopada 101 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia Bogu za dar wolności o który wszyscy musimy się troszczyć. Msze św. w naszym kościele o 7.00 17.00 i 18.00. Centralne uroczystości w naszym mieście to uroczysta msza św. o godz. 10.00 we wrzesińskiej Farze a następnie przemarsz ulicami miasta i złożenie kwiatów pod pomnikiem 68 Pułku Piechoty.
  4. Chór Camerata zaprasza w sobotę 16 listopada o godz. 17.00 do auli Samorządowej Szkoły podstawowej nr 1 przy ul. Szkolnej 1 na Śpiewanki Patriotyczne.
  5. Zachęcamy wszystkich parafian do wywieszenia flag narodowych na swoich domach .
    Także jutro biuro parafialne nie będzie czynne.
  6.  W środę adoracja Najświętszego sakramentu i okazja do spowiedzi św. o godz. 17.00 o godz. 18.00 nowenna do MBNP  a następnie msza św.
  7. W naszej parafii trwają katechezy przeznaczone dla młodzieży i dorosłych. Ich celem jest przyjrzenie się własnej wierze. Zapraszamy w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 19.30 do Domu Katechetycznego.
  8. W minionym tygodniu Bóg powołał do siebie w 91 tym roku życia śp.Wandę Wędzina z ul. Wałbrzyskiej. Polećmy Jej duszę miłosierdziu Bożemu.