Ogłoszenia Duszpasterskie NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA

  1. Dzisiejsza niedziela jest ostatnią niedzielą w roku liturgicznym jest to Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata. Niedziela ta jest także świętem patronalnym Akcji Katolickiej. W Gnieznie w parafii Bł. Radzyma Gaudentego dzisiaj pod przewodnictwem Ks. Bp. Krzysztofa Wętkowskiego odbędą się diecezjalne obchody święta wszystkich członków Akcji Katolickiej z naszej Archidiecezji. Na te uroczystości udają się także członkowie naszego parafialnego oddziału Akcji Katolickiej, którym także życzymy wielu łask Bożych w posłudze naszemu  kościołowi.
  2. W środę adoracja Najświętszego sakramentu i okazja do spowiedzi św. o godz. 17.00 o godz. 18.00 nowenna do MBNP  a następnie msza św. Podczas nowenny i mszy św. modlić się będziemy za solenizantów LSO i dzieci z chórku, którzy w tym miesiącu obchodzili swoje imieniny lub urodziny. Zapraszamy do tej modlitwy rodzinę i przyjaciół.
  3. Także w środę zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania . Spotkanie rozpoczyna się mszą św. o godz. 18.00. Obecność wszystkich obowiązkowa
  4. W piątek 29 listopada zapraszamy Wojowników Maryi oraz wszystkich panów na spotkanie formacyjne o godz. 19.00 w kościele.
  5. W sobotę 30 listopada zapraszamy dzieci przygotowujące się do I komunii św. na spotkanie oazowe o godz. 10.00.
  6. Przyszła niedziela rozpoczyna w kościele nowy rok liturgiczny a zarazem czas Adwentu, który ma nas przygotować do Świąt Bożego Narodzenia. Podczas każdej mszy św. poświęcimy opłatki i Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Świece można nabyć w cenie duża 13 zł mała 7 zł. Nabywając świece wspieracie państwo dzieło pomocy dzieciom w wymiarze ogólnopolskim w parafii pozostaje 1 zł od każdej świecy nabywając opłatki wigilijne w naszej parafii wspieracie adwentową akcje dla naszych dzieci z parafii. Serdecznie zapraszamy do kupna i wsparcia naszych działań na rzecz  dzieci.
  7. W przyszłą niedzielę spotkanie modlitewne niewiast i matek różańcowych naszej parafii w Domu Katolickim o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy.