Intencje mszalne

    21.05.2017r.    VI Niedziela Wielkanocna

 7.00 + Stanisław Całka

 9.00 1. + Maria Pawlak
            2. + Henryk Głowacki

 10.30 1. + Kazimierz Wawrzyniak
             2. + Maria Majchrzak

 12.00 1. + Stanisława (K), Władysław Walkowiak; Roman, Ewa Stefaniak
             2. + Irena Michalak (3r.)

 18.00 + Stanisława (K), Ludwik Frydrychowicz; Zofia, Andrzej Frydrychowicz; Maria Maciejewska




    22.05.2017r.    Poniedziałek

 7.00 + Janusz Sołtykowski

 18.00 1. + Wanda Sarnacka
             2. + Lucyna Sadowska




    23.5.2017r.    Wtorek

 7.00 + Janusz Sołtykowski

 18.00 1. + Eufrozyna, Kazimierz (2r.) Szamańscy
             2. + Zofia Jabłońska




    24.05.2017r.    Środa  N.M.P. Wspomożycielki Wiernych

 7.00 + Janusz Sołtykowski

 18.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo dla Przemysława i Renaty Losa
          z okazji 30 rocznicy ślubu.
          Za dusze zmarłych śp. Czesława Gąsikiewicza; Franciszkę Bączkiewicz; Henrykę Węgrzyn; 
                                           Bronisława Simińskiego




    25.05.2017r.    Czwartek

 7.00 + Janusz Sołtykowski

 18.00 1. + Pelagia, Józef Banaszak
             2. + Zenon Król




    26.05.2017r.    Piątek  Św. Filipa Nereusza

 7.00 + Janusz Sołtykowski

 17.00 1. + Jacek Rajch
             2. + Cezary Sylla

 18.00 1. + Marek Łuczak (1r)
              2. + Janina Balicka (1r.); Marek Balicki i zmarłych z rodziny Balickich i Łysiaków




    27.05.2017r.    Sobota

 7.00 + Roman Bochna (7r.) i zmarłych z rodziny z obu stron

 17.00    Bierzglinek    + Zygmunt Kozielski (9r.); Teresa, Zofia Kozielskie; Stanisław Andrzejewski; Marianna,
                                    Stanisław Michalak

 18.00 1. + Stanisława (K), Jan Wlazły
              2. + Walentyna, Aleksander Przybylscy




    28.05.2017r.    Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

 7.00 + Władysława (K) Cumka (20r.); Józef Cumka; Lucyna Nowak; Stanisława (K), Józefa (K) Brzustowicz

 9.00 1. + Marcin Tomczak
           2. + Teresa, Franciszek Bukowscy

 10.30 1. + Danuta, Tadeusz, Jerzy, Paweł Kierze
             2. + Kazimierz Orłowski (6r.) i zmarłych z rodziny Orłowskich i Rohrbachów

 12.00 + Marian Madalski

 18.00 + Jan, Felicja Klameccy; Tomasz Maćkowiak