Ogłoszenia Duszpasterskie XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. We wtorek 20 listopada po wieczornej mszy św. odbędzie się w kościele katecheza dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania klasy VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum. Przypominamy że spotkanie rozpoczyna się mszą św.
  2. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z okazją do spowiedzi św. o godz. 17.00 następnie o godz. 18.00 nabożeństwo do MBNP  i msza św. wieczorna.
  3. W czwartek 22 listopada o godz. 19.00 będziemy przeżywać w naszej parafii wieczór uwielbienia. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną doświadczyć bliskości i miłości Boga do stanięcia przed Nim z otwartym sercem.
  4. Przyszła niedziela jest ostatnią niedzielą Roku Liturgicznego - Niedzielą Chrystusa Króla Wszechświata.
    Niedziela ta jest także patronalnym dniem Akcji Katolickiej.
    W Długiej Goślinie w przyszłą niedzielę pod przewodnictwem Ks. Prymasa Abp. Wojciecha Polaka odbędą się diecezjalne obchody święta wszystkich członków Akcji Katolickiej z naszej Archidiecezji. Na te uroczystości udadzą się także  członkowie naszego parafialnego oddziału Akcji Katolickiej.
  5. W minionym tygodniu Bóg powołał do siebie w 88 roku życia śp. Kazimierę Gościak z ul. Fromborskiej. Pogrzeb odbył się w Zagórowie. Polećmy Jej duszę Miłosierdziu Bożemu.