21.05.2017 VI Niedziela Wielkanocna

1. Nabożeństwa majowe odbywają się w naszym kościele w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 w środę w połączeniu z nabożeństwem do MBNP o godz.18.00 a w soboty i niedziele po mszy św. wieczornej sprawowanej o godz.18.00. W Bierzglinku nabożeństwa przy grocie o godz. 19.00 a w sobotę o 16.30 w kaplicy. Serdecznie zapraszamy parafian na te szczególne nabożeństwa.

2. Przypominamy że wszystkie terminy spotkań i prób dzieci przystępujących do komunii św. wywieszone są w gablocie parafialnej.

3. W piątek 26 maja rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego w połączeniu z nabożeństwem majowym.

4. W piątek 26 maja Dzień Matki podczas mszy św. wieczornej polecać będziemy Panu Bogu wszystkie mamy tak żyjące jak i te, które Bóg powołał już do wieczności.

5. Ojcowie Paulini z Biechowa zapraszają 26 maja na spotkanie z O. Johnem Bashoborą. Szczegółowy plan tego spotkania wywieszony jest w naszej parafialnej gablocie.

6. W przyszłą niedzielę 28 maja zapraszamy niewiasty i matki różańcowe na spotkanie modlitewne w połączeniu z Dniem Matki o godz. 16.30 do Domu Katechetycznego.

7. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie w 84 roku życia śp. Franciszka Koleckiego z ul. Łużyckiej. Polećmy jego duszę miłosierdziu Bożemu.

 

ks. Dariusz Kozłowski                               

PROBOSZCZ