Ogłoszenia Duszpasterskie XI Niedziela Zwykła

 1. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim naszym parafianom, którzy uczestniczyli w obchodach Uroczystości Bożego Ciała i podczas oktawy.
 2. Dzisiaj podczas mszy św. o godz. 10.30 ostatnia piąta grupa dzieci naszej parafii przystąpi do I komunii św. Biały tydzień dla tych dzieci a także dla tych dzieci , które przystąpiły do I komunii św. w sobotę msze św. w pon  wtorek czwartek i piątek o godz. 17.00 w połączeniu z nabożeństwem czerwcowym do NSPJ.
  Pragniemy w tym momencie serdecznie podziękować wszystkim rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, którzy tak pięknie przygotowali świątynie na wszystkie msze św. pierwszokomunijne a także za złożone dary ołtarza. Bóg zapłać za wszelkie dobro i życzliwość. Kochani rodzice dbajcie o duchowy rozwój waszych dzieci zawsze je wspierajcie i dawajcie piękny przykład chrześcijańskiego życia .
 3.  W środę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. o godz. 17.00 o godz. 18.00 nowenna do MBNP połączona z nabożeństwem czerwcowym  a następnie  msza św. wieczorna.
  Biuro parafialne będzie czynne w środę od godz. 19.00 do godz. 20.00
 4. W czwartek 17 czerwca o godz. 19.00 zapraszamy na mszę św. połączoną z nabożeństwem do Św. Charbela.
 5. Zapraszamy w każdy czwartek do przeżywania przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie tzw. godziny świętej od 23.00 do 24.00. Jest to czas kiedy chcemy odpowiedzieć na zaproszenie Zbawiciela „czuwajcie i módlcie się” aby towarzyszyć Panu Jezusowi w Ogrodzie Oliwnym łącząc się z Nim w wynagradzaniu za grzechy nasze i całego świata, a jednocześnie chcemy modlić się o świętość kapłanów na wzór Pana Jezusa.
 6. W dzisiejszą niedziele przypada 13 czerwca, a wiec a więc dzień kiedy MB po raz drugi objawiła się dzieciom w Fatimie. Z tego tytułu zapraszamy dziś na g. 19.00 na nabożeństwo fatimskie połączone z procesją Figury MB wokół kościoła.
 7. W przyszłą niedzielę podczas mszy św. o godz. 12.00 podziękujemy Panu Bogu za kończący się rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz ze swoimi rodzicami.
 8. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie w 94 roku życia śp. Krystynę Jankowską z ul. Grunwaldzkiej. Polećmy Jej dusze miłosierdziu Bożemu.