Ogłoszenia Duszpasterskie XXVIII Niedziela Zwykła

1.W minioną niedzielę przeżywaliśmy XVII Dzień Papieski podczas, którego przed kościołami w całej Polsce trwała zbiórka ofiar  w naszym kościele zebraliśmy 1281 zł, które zostało wpłacone na  fundusz. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za złożoną ofiarę na ten cel. Dziękujemy także członkom naszego parafialnego oddziału Akcji Katolickiej za przeprowadzenie tej zbiórki.

2.Dzisiaj na zakończenie tygodnia papieskiego  w parafii Św. Królowej Jadwigi o godz. 19.00  Koncert Papieski w wykonaniu orkiestry symfonicznej.

3.Nabożeństwa różańcowe  dla dorosłych w tygodniu odbywają się od poniedziałku do piątku o godz.17.30 w środę w połączeniu z nabożeństwem do MBNP o godz. 18.00 a w sobotę i niedzielę po mszy św. wieczornej sprawowanej o  godz. 18.00.Nabożeństwa różańcowe dla dzieci odbywają się we wtorki i piątki o godz. 16.30. W Bierzglinku nabożeństwa różańcowe w sobotę w kaplicy o godz. 16.30.

4.W środę o godz. 16.00 msza św. dla grupy Promyczki a następnie spotkanie w Domu Katechetycznym.

5.W środę od godz.17.00 adoracja Najświętszego sakramentu i okazja do spowiedzi św. o godz.18.00 nabożeństwo do MBNP połączone z nabożeństwem różańcowym i msza św. wieczorna.

6.Zbliża się powoli czas szczególnej pamięci modlitewnej o naszych drogich zmarłych dlatego można już przy wyjściu z kościoła zabrać kartkę na wymienianki za zmarłych. Kartki z wpisaną datą odmawiania i nazwiskami swoich zmarłych( najlepiej drukowanymi literami) można składać w biurze parafialnym lub w zakrystii. Różaniec za zmarłych wraz z wymieniankami odmawiać będziemy od 2 listopada do 9 listopada włącznie.

7. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny pod hasłem „ Idzcie i Głoście” pamiętajmy w naszych modlitwach o misjonarzach, misjonarkach i ludziach świeckich pracujących na misjach. Można będzie wspomóc naszych misjonarzy wrzucając swój grosz do skarbony ustawionej w kruchcie kościoła można także nabyć kalendarz misyjny w cenie 6 zł.