OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Wrześna 3.07.2022r

1. Trwa czas wakacji dla naszych dzieci i młodzieży życzymy wszystkim naszym parafianom a także gościom przebywającym na terenie naszej parafii miłego  i spokojnego wypoczynku.

2. W środę zapraszamy  na adorację Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. o godz. 17.00 o godz. 18.00 nowenna do MBNP a następnie  msza św. wieczorna. 

3. Biuro parafialne  w środę 6 lipca od godz. 19.00 do godz. 20.00

4. Pragniemy poinformować , że w czasie wakacyjnym msze św. w dni powszednie rano będą odprawiane o godz. 7.00 po południu w tym tygodniu msze św. w dni powszednie odprawiane będą o godz. 17.00 i 17.30.

5. Przyszła niedziela jest drugą miesiąca ofiary zbierane podczas mszy świętych przeznaczamy na regulowanie zapłaty za zakupione 20 ton węgla za każdą złożoną  ofiarę na ten cel składamy już dzisiaj serdeczne Bóg zapłać.

6. Składamy serdeczne podziękowania za dostarczanie konserw i kaszy dla naszych braci i sióstr z Ukrainy. Dary te można składać do pojemników ustawionych w kruchcie kościoła. W każdy poniedziałek są one zabierane i rozdzielane według potrzeby.

7. Ojcowie Paulini zapraszają na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Bliższe informacje na wywieszonym plakacie w naszej gablocie .

8. Schola i ministranci organizują 20 sierpnia wycieczkę do zoo w Łodzi. Chętnych zapraszamy do kontaktu z p. Magdą Witkowską tel( 602871408 )

9. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie w 70  roku życia śp. Bożenę Nowaczyk z ul. Wrocławskiej. Polećmy Jej dusze miłosierdziu Bożemu.