Ogłoszenia Duszpasterskie - I NIEDZIELA ADWENTU

                                                                                                                                 Wrześna 28.11.2021r

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w kościele nowy rok liturgiczny a zarazem czas Adwentu. Podczas każdej mszy św. poświęcimy opłatki i świece wigilijnego dzieła pomocy dzieciom. Świece można nabyć w cenie 15 zł duża 7 zł mała . Nabywając świece wspieracie państwo dzieło pomocy dzieciom w wymiarze ogólnopolskim Caritas. W parafii pozostaje 1 zł od każdej świecy, nabywając natomiast opłatki wigilijne w naszej parafii wspieracie państwo adwentową akcję dla naszych dzieci w parafii. Serdecznie zapraszamy do wspierania naszych działań na rzecz naszych dzieciaków.

2. Dzisiaj o  godz. 17.00 zapraszamy niewiasty i matki różańcowe na nasze modlitewne spotkanie do Domu Katolickiego .

3. W związku z rozpoczętym czasem Adwentu msze św. roratnie ku czci Matki Bożej będą odprawiane w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki o godz. 17.00 zapraszamy na te msze św. szczególnie dzieci wraz ze swoimi rodzicami, dziadkami, babciami,  starszym rodzeństwem. Podczas rorat będziemy prowadzili  konkurs adwentowy dla dzieci a także zapraszamy do zabawy adwentowej wszystkie panie ; mamy, babcie, starsze siostry, ciocie. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian abyśmy w tym trudnym czasie mimo wszystko w sposób radosny oczekiwali na Święta Bożego Narodzenia.

4. W środę adoracja najświętszego sakramentu  i okazja do spowiedzi św. o godz. 17.00 o godz. 18.00 nowenna do MBNP oraz msza św. wieczorna. 

5. Biuro czynne w środę godz. 19.00 - 20.00 i  w piątek  godz.18.30-19.30.

6. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. o godz. 16.30.

7. W sobotę 4 grudnia odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.30, gdyby ktoś chciał zgłosić swoich chorych do odwiedzin przedświątecznych może to uczynić w biurze lub zakrystii można także telefonicznie.