Szaleństwo w Szczyrku - zimowisko naszej Scholi

 

Nieocenieni okazali się instruktorzy oraz opiekunowie. Młodzi narciarze przebywając na stokach, cały czas znajdowali się pod opieką ks. wicedziekana  Mariusza Wiśniewskiego, ks. proboszcza Dariusza Kozłowskiego, p. Katarzyny Augustyniak, p. Moniki Kowalskiej-Melewskiej, którym w tym miejscu należy z całego serca podziękować za zaangażowanie, poświęcenie, uśmiech i dobry humor.
Każdy dzień był atrakcyjnie zorganizowany. Popołudniami dzieci skorzystały z basenów w Szczyrku oraz w Wiśle 
i lodowiska. Odbyły się rozgrywki sportowe: mecz piłki siatkowej, dwa ognie, tenis stołowy oraz dyskoteka i wspaniałe ognisko. Nie zabrakło również pysznego wypadu na pizzę. Pamiętaliśmy także o tym, że połączyła nas chęć śpiewania, dlatego przy akompaniamencie gitary na której swój muzyczny talent pokazał ks. Mariusz Wiśniewski proboszcz parafii w Bieganowie, radośnie spędziliśmy jeden z miłych wieczorów.
W tym miejscu chciałabym gorąco podziękować wszystkim dzięki  którym wyjazd mógł się odbyć i dzieci wspaniale spędziły wolny czas. Dziękuję rodzicom, ks. Dariuszowi Kozłowskiemu, ks. Mariuszowi Wiśniewskiemu, opiekunom, firmie Wicher p. Henrykowi Wojciechowiczowi jak również osobom które wsparły finansowo zimowy wypoczynek scholi  Angels Band. 

 

Opiekun scholii  Anna  Zimna